Korpus

1 | MATERIÁL KORPUSŮ 16 MM

Boční stěny o síle 16 mm, oboustranně potažené melaminovou pryskyřicí - díky tomu jsou extrémně odolné a snadno udržovatelné.

2 | PŘEDNĺ HRANA KORPUSU/POLIČKY

Přední hrana korpusu a poličky potažené silnou hranou z PP 1,2 mm. Vysoce zatížitelné a odolné proti nárazům. Příjemný vzhled díky jemnému zaoblení.

3 | KONSTRUKČNÍ DESKY, DNA VLYSY (VZPĚRY) 19 MM

Extrémně stabilní konstrukční desky a vlysy u spodních a vysokých skříněk. Horní příčný vlys u spodních skříněk: barva hrany bílá pro vzhled hodící se v každé kombinaci.

4 | ZDE NEMÁ VLHKOST ŠANCI

Kolem dokola olepené hrany pro horní desky a bočnice zajišťují čisté zakončení a zabraňují vniknutí nečistot a vlhkosti.

5 | KOLÍKY Z TVRDÉHO DŘEVA 8 X 30 MM

Dna, konstrukční desky a bočnice jsou slepeny kolíky z tvrdého dřeva.

6 | VKLÁDACÍ POLICE  16 MM POJISTKA PROTI PŘEVRÁCENÍ

Vkládací police mají kovovou bezpečnostní podpěrku, potaženou umělou hmotou, s aretací police jako trvalé zajištění proti převrácení. To poskytuje ochranu proti neúmyslnému vytažení a nadzvednutí poliček (dětská pojistka).

7 | SKLENĚNÉ POLIČKY

Pro shodný průsvitný vzhled jsou skleněné závěsné skříňky sériově vybavené 5 mm skleněnou poličkou. Skříňky s výklopnými dvířky a skládacími zvedacími dvířky mají 6 mm silné skleněné poličky.

8 | ZATÍŽENÍ POLIC 50 KG NA M2

Tam se toho vejde! Všechny desky a dna (včetně vkládacích polic) je možné zatížit hmotností až 50 kg/m2. To odpovídá například vice než 80 jídelním talířům.

9 | ODSAZENÉ ZADNÍ STĚNY O SÍLE 2,8 MM

2,8 mm deska HDF, z vnitřní strany lakovaná v dekoru nebo potištěná. Zadní stěny jsou zasazené v 6 mm hluboko drážkovaných bočnicích a jsou navíc sešroubovány s korpusem. Odsazené zadní stěny zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu mezi stěnou a kuchyňským nábytkem a nemohou navlhnout. Zabraňuje se tvoření plísně.
Výhoda: žádné tvoření spár ve vnitřní viditelné oblasti. Dlouhá životnost, trvale pevné, avšak variabilní pro montéra na místě.

KATALOG

Na celý katalog kuchyní se můžete podívat ZDE.

katalog2013

Kuchyňské studio

Najdete nás na adrese:

Průběžná 1, Poděbrady
(u Tesca) 

Otevírací doba:
Út - Pá: 10 - 18 hod .
nebo kdykoliv po předchozí telefonické dohodě

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Zavolejte nám na:

+420 604 710 065

Napište nám na:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jste zde: Úvod KVALITA Korpus